Nebankovní půjčky bez příjmů jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi, které nepožaduje nošení potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání.

Kdy si brát nebankovní půjčky bez příjmů ?

Jakou první je vždy nejlepší oslovit banku, ale pokud opravdu nemůžete prokázat své oficiální příjmy či máte malé příjmy, tak u klasické banky neuspějete a opravdu se budete muset obráti na nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky bez příjmů využijí například lidé, kteří dostávají část své mzdy bokem a nemohou tak oficiální prokázat celé své příjmy, ale jen část svých příjmů. Využijí také podnikatelé, kteří využívají daňové optimalizace.

Na co se mohou využít nebankovní půjčky bez příjmů ?

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou známé tím, že jsou to bezúčelové půjčky a to znamená, že peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. Můžete tím splatit splátku jiné půjčky, koupit ledničku, jet na dovolenou či něco úplně jiného, později žádná nebankovní společnost nebudete kontrolovat na co jste vlastně peníze použily, protože nebankovní půjčky bez příjmů jsou bezúčelové. Existuje také speciální půjčka na oddlužení, pro odlužení.

Žádost o nebankovní půjčky bez příjmů

Žádost o nebankovní půjčky bez příjmů umožňuje hodně nebankovních společností podávat přes internet. Najdete si tedy webové stránky vybrané nebankovní společnosti a většinou hned na první straně mají formulář s žádostí o půjčku, tento formulář vyplníte a odešlete ho do nebankovní společnosti ke zpracování. Nebankovní společnost nějakou domu žádost zpracovává a poté vás bude nebankovní společnost telefonicky kontaktovat na vámi zadané telefonní číslo a domluví s vámi další podrobnosti a další důležité věci.

Nebankovní půjčky bez příjmů – nevýhody a rizika

Nebankovní půjčky bez příjmů mají tyto hlavní nevýhody a možná rizika:

  • vysoký roční úrok
  • vysoké roční RPSN
  • často velmi tvrdé sankční poplatky